ZTE U988S su nVidia Tegra 4 pastebėtas teste AnTuTu


Informacija apie įvairius išmaniuosius telefonus su naujuoju nVidia procesoriumi Tegra 4 pasirodo vis dažniau. Eiliniu tokiu mobiliu įrenginiu, kuris pasirodė testo AnTuTu duomenų bazėje, tapo modelis ZTE U988S.

Naujasis kinų gamintojo flagmanas pademonstravo gana neblogą rezultatą, surinkdamas  29 784 balus. Rekordas šiame teste priklauso dar nepasirodžiusiam Sony planšetofonui Xperia ZU ir sudaro 32 173 balus. Japonų mobiliame įrenginyje naudojamas galingiausias Qualcomm procesorius Snapdragon 800. Palyginimui, Snapdragon 600 turintis flagmanas HTC One (šio telefono apžvalga greitu metu pasirodys ir FACEIT.LT) surenka apie 23 000 balus.

ZTE-N988

Maždaug 2300 balų skirtumas tarp nVidia ir Qualcomm procesorių nėra labai jau didelis. Atsižvelgiant į tai, kad kalbama apie dar nepasirodžiusius prekyboje modelius, testuose galėjo pasirodyti ir prototipai, tad galutines išvadas daryti dar anksti. Beje, nVidia mobili žaidimų konsolė Project Shiled su Tegra 4 tame pačiame AnTuTu taip pat sugebėjo įveikti 32 000 balų ribą (surinko 32 150).

Kalbant apie kitas ZTE U988S technines specifikacijas, žinoma, kad jis veiks su Android 4.2.2 Jelly Bean. Išmanusis telefonas bus gana panašus į prieš mėnesį internete pasirodžiusį modelį N998: jame buvo naudojama 2 GB operatyvios atminties, 5,7“ įstrižainės ekranas, 13 MP kamera nugarinėje dalyje ir 2 MP raiškos priekyje, Wi-Fi, Bluetooth, microSD kortelių skaitytuvas, GPS imtuvas, micro-USB sąsaja.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos