Tapo žinomos Intel Pentium ir Core i3 su Haswell architektūra specifikacijos


Procesorių su Haswell architektūra asortimento didėjimas tęsiasi. Praėjusios savaitės pabaigoje prie jau anksčiau debiutavusių Core i7 ir Core i5 atstovų prisidėjo Core i3 bei Pentium modeliai su LGA 1150 lizdu. Tarp jų bus ir taupiųjų modelių su raide „T“, kuris numato mažesnį TDP lygį, praneša puslapis CPU-World.

Naujieji Intel Pentium (Haswell) turės tokius pačius taktinius dažnius, kaip ir analogai su Ivy Bridge architektūra. Jei gaus 2 skaičiavimų branduolius, 3 MB L3 spartinančiąją atmintį ir integruotą GPU. Standartinių modelių TDP sudarys 54 W, tuo tarpu su raide „T“ – 35 W.

Haswell-Pentium-Corei3-specs

Naujieji Intel Pentium procesoriai palaikys tik bazines technologijas, tokias kaip Intel 64 ir Virtualization, o štai pažangesnių – AES, Hyper-Threading ir Turbo Boost – deja nebus. Tikimasi, kad produktyvumas, lyginant su Pentium G20xx ir G21xx modeliais, išaugs dėl architektūrinių pakeitimų ir naujos grafikos posistemės.

Intel Core i3 (Haswell) procesoriuose pakeitimų kiek daugiau. Jie suskirstyti į Core i3-41xx ir i3-43xx serijas. Pirmieji turės integruotą grafiką Intel HD 4400 ir 3 MB L3 atminties, tuo tarpu antrieji gaus galingesnį GPU – Intel HD 4600 ir 4 MB L3 atminties. Taktiniai dažniai padidėjo tik modelyje Core i3-4340 (100 MHz daugiau), tuo tarpu kitų modelių dažniai analogiški Ivy Bridge atstovams. Visi jie turi du skaičiavimų branduolius, palaiko DDR3-1600 atmintį ir Hyper-Threading technologiją.

Iš kitų dviejų Core i5 (Haswell) galima paminėti tiek, kad jų dažnis padidintas 100 MHz, čia naudojama grafikos posistemė Intel HD 4600, juose bus įdiegta 6 MB L3 spartinančios atminties.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos