Qualcomm išplėtė Snapdragon 200 procesorių asortimentą naujais modeliais


Kompanija Qualcomm pristatė naujus SoC mikroschemų modelius, kurie priklauso  Snapdragon 200 šeimai. Tarp naujokų galima rasti tiek dviejų branduolių modelių (8610 ir 8210), taip pat keturių branduolių (8612 ir 8212) su Cortex-A7 architektūra, grafinius branduolius Adreno 302. Taip pat įdiegti bevielio ryšio moduliai Wi-Fi, Bluetooth, standartas HSPA+, galimybė vienu metu dirbti su dvejomis ar net trijomis SIM kortelėmis.

qualcomm_snapdragon

Naujieji Snapdragon 200 procesoriai palaiko darbą su keliomis kameromis (8 MP ir 5 MP raiška), įdiegta ir firminė technologija Quick Charge 1.0, kuri leidžia sutrumpinti laiką, skirtą pilnam mobilaus įrenginio akumuliatoriaus įkrovimui.

Procesoriai bus gaminami, naudojant 28 nm technologinį procesą. Kompanija Qualcomm mano, jog naujieji produktai labiausiai sudomins kinų elektronikos gamintojus, tačiau neatmetama galimybė, jog šviežių modelių pagrindu sukurti išmanieji telefonai pasirodys ir Europos regione (čia vis dar pakankamai daug šalių, kurių gyventojų perkamoji galia nėra didelė).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos