Ryse: The Son of Rome – lengviausiame lygyje žaidimas žais pats save


Renginyje E3 2013 kompanija Crytek pristatė žaidimą Ryse: The Son of Rome, kuris bus skirtas tik Microsoft Xbox One. Dar prezentacijos metu nemažai žaidėjų sukėlė nerimą tas faktas, jog per visas 7 minutes buvo rodomas ilgas vaizdo klipas, kuriame žaidėjui tereikėjo paspausti vos vieną mygtuką ir vėl mėgautis reginiu.

Žurnalistas iš puslapio Kotaku išsiaiškino, kad netgi šio vieno paspaudimo daryti nereikia. Vienu momentu buvo nespėta paspausti mygtuko, tačiau virtualus herojus ir toliau sėkmingai sudorojo priešą. Savaime suprantama, tai buvo palaikyta žaidimo klaida. Vis tik situacija pasikartojo, kai jis specialiai paspaudė neteisingą mygtuką. Po šio įvykio žurnalistas apskritai nustojo spausti bet kokius mygtukus ir padėjo žaidimų kontrolerį prieš save ant stalo. Jo nuostabai, virtualios kovos ir toliau tęsėsi.

Kai žurnalistas paklausė kompanijos Crytek atstovo, ar tai yra žaidimo klaida, buvo gautas toks atsakymas: „Mes nenorime, kad žaidėjai nusimintų“. Reikia pripažinti, jog toks pasakymas nesujaudintų nebent serijinių žudikų (juk toks rūpestis!).

Ryse Son of Rome screenshot

Dar vėliau kompanija Crytek publikavo oficialų pareiškimą, kuriame pabandyta paaiškinti situaciją. Teigiama, kad „Ryse: Son of Rome“ kovinė sistema buvo projektuojama, atsižvelgiant į atsitiktinius žaidėjus, tačiau patyrę žaidėjai taip pat neliks be dėmesio.

Žaidime bus 100 unikalių priešo įveikimo būdų (E3 rodytame demo klipe jų pademonstruota tik 8). Be to, atsiras daug sudėtingesnis lygmuo. Jame žaidėjams bus pasiūlytas tikrų tikriausias hardcore režimas, panašus į tą, kuris yra Dark Souls – ekrane nebus jokių pasufleravimų, todėl reikės atsiminti visas kombinacijas ir atidžiai sekti pagrindinio herojaus judesius. Tai leis nuspręsti, kokį mygtuką ir kokiu momentu reikės paspausti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos