Samsung pristatė Galaxy S4 LTE-A su 4 branduolių Snapdragon 800


Išmanusis telefonas Sony Xperia Z Ultra neilgai išsilaikė produktyviausių mobilių įrenginių reitingo viršūnėje. Priminsime, kad Sony planšetofonas gavo 4 branduolių 2,2 GHz Qualcomm Snapdragon 800. Šiandien kompanija Samsung pranešė apie Galaxy S4 LTE-A pasirodymą, kuriame Snapdragon 800 dirba jau 2,3 GHz dažniu. Kaip matyti, lenktynės dėl taktinio dažnio pereina iš stacionaraus į mobilų segmentą.

GALAXY_S4_LTE-A

Be procesoriaus kitu esminiu skirtumu nuo paprastos Galaxy S4 versijos yra mobiliojo ryšio standarto LTE-Advanced palaikymas. Beje, Galaxy S4 LTE-A ir pirmojo P. Korėjoje LTE-Advanced palaikančio tinklo pristatymas įvyko vienu metu ir papildė vienas kitą. Kol kas toks tinklas prieinamas tik Seulo gyventojams (pasistengė operatorius SK Telecom). Aišku, tinklo plėtra į kitas šalis – tik laiko klausimas.

LTE-Advanced tinklai yra dvigubai spartesni nei įprasti LTE, nors pastarieji apie 10 kartų viršija 3G galimybes. Teoriškai LTE-Advanced duomenų pralaidumas gali siekti maksimalius 150 Mbit/s. Panašios galimybės leidžia pasiūlyti prenumeruoti vaizdo ir muzikos kanalus, o transliacijas vykdyti aukštos raiškos formatu. Kiek visa tai kainuos, kol kas nežinoma.

snapdragon-800-vs-exynos-5-octa

Kartu su Galaxy S4 LTE-A anonsu pasirodė ir išmaniojo telefono spartos rezultatai. Tam buvo pasitelkti testiniai paketai Quadrant ir AnTuTu. Snapdragon 800 konkurentais tapo „jaunėlis“ Snapdragon 600 bei Samsung pasididžiavimas Exynos 5 Octa. Testai parodė, kad Galaxy S4 LTE-A platforma konkurentus lenkia nuo 14% iki 50%. Tiesa, apie energijos suvartojimo lygį ir temperatūrų rodiklius nieko nepranešama.

2 komentarai (-ų)

  1. vimbamba parašė:

    ohoho, na ir pavaro samsung. is vienos puses gal ir per duag tu naujoviu su tuo s4, bet is kitos puses juk svarbu uzkariauti visa imanoma rinka

  2. nice parašė:

    o jega (o, kad zinociau, ka tai reiskia :D). juokina kartaais jie


Kitos kategorijos naujienos