Samsung mažina išmaniojo telefono Galaxy S4 gamybos apimtis


Dar visai neseniai kompanija Samsung gyrėsi rekordiniais išmaniojo telefono Galaxy S4 pardavimais, o šią savaitę puslapis DigiTimes praneša, kad korėjiečių gamintojas ėmė mažinti savo apetitą. Teigiama, kad Samsung sumažino flagmanui skirtų komplektuojančių dalių užsakymus šių metų II ir III ketvirčiui. Antrame ketvirtyje buvo patiekta rinkai ne daugiau 20-25 mln. Galaxy S4 egzempliorių, tuo tarpu trečiame ketvirtyje šis rodiklis sudarys 20 mln. vienetų.

Samsung-Galaxy-S4-Unpack

Šaltinių teigimu, tai visai nereiškia, jog kompanija Samsung netenka savo rinkos pozicijų. Tiesiog brangių išmaniųjų telefonų rinka po truputį prisisotina – apie tai kalba ir kompanijos Apple finansiniai rodikliai (kaip žinia, amerikiečių korporacija susikoncentravusi būtent į Premium telefonų segmentą).

Didelių problemų dėl paklausos pasislinkimo korėjiečių kompanijai neturėtų kilti, kadangi vartotojai daugiau dėmesio ims skirti pigesniems telefonams, o jų Samsung asortimente šiuo metu yra pakankamai. Analitikų teigimu, šių metų III ketvirtyje Samsung turėtų pavykti parduoti ne mažiau 70 mln. vienetų įvairių modelių išmaniųjų telefonų. Tai leistų jai išsaugoti didžiausio pasaulyje telefonų gamintojo statusą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos