Samsung gali išleisti Galaxy S4 versiją su Intel procesoriumi


Po Galaxy S4 debiuto kompanija Samsung nusprendė išleisti visą eilę šio išmaniojo telefono modifikacijų. Prie jų galima priskirti modelius Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active, Mega ir Zoom, kartu mūsų laukia ir Nexus Edition atstovas su „grynakrauju“ Android. Tačiau šiais modeliais reikalai gali neapsiriboti.

Intel-Mobile-devices-slide-Galaxy-S4

Kompanijos Intel atstovo pasirodymo Computex 2013 metu buvo parodyta skaidrė, kurioje buvo matyti įvairių kompanijų mobilūs įrenginiai su Intel procesoriais. Vienu iš dešimties produktų buvo paminėtas Galaxy S4. Kaip žinia, Samsung jau anonsavo planšetinių kompiuterių seriją Galaxy Tab 3 su Intel Atom, taigi korėjiečių išmanusis flagmanas būtų ne pirmasis, kuriame atsirastų Intel procesorius.

Šiuo metu egzistuoja dvi Galaxy S4 versijos – viena turi Snapdragon 600, kita – Exynos 5 Octa. Tikėtina, kad Samsung palauks Intel procesoriaus su integruotu 4G LTE modemu. Jei naujasis įrenginys tikrai pasirodys rinkoje, Intel tai taps tikru proveržiu. Išmaniųjų telefonų rinkos lyderio pasirinkimas gali priversti ir kitus rinkos žaidėjus atkreipti dėmesį į Intel procesorius.

Vienas komentaras

  1. edga parašė:

    idomu, verta laukti ar ne. jau taip norisi to s4, bet jei dar ir su intel butu..


Kitos kategorijos naujienos