Samsung ruošia planšetinį kompiuterį su 12.2“ ekranu


Jei pasaulyje ir yra toks mobilios elektronikos gamintojas, kurie niekada nenusivils dideliais ekranais, jo vardas – Samsung. Mes galėjome stebėti, kaip didėja šios kompanijos telefonų ekranų įstrižainės, po truputį kvėpuodamos planšetėms į nugarą. Dabar, jei tikėti puslapio ET News turima informacija, Samsung planšetiniams kompiuteriams tapo ankšta ir tipinės 10.1“ įstrižainės rėmuose.

samsung-galaxy-tab-2-10

Beje, šaltinis iš pat pradžių paneigia bet kokius gandus apie tai, kad 2014 m. Apple išleis planšetę su 12“ ekranu, kuri neva turės kodinį pavadinimą „Maxi“. Savo ruožtu, tokie gandai, matyt, paskatino kompaniją Samsung aplenkti konkurentą, todėl ji jau užsakė iš japonų kompanijos Sharp ir savo nuosavo padalinio Samsung Display 12,2“ įstrižainės ir 2560 x 1600 taškų raiškos ekranų. Pirmąją partiją sudarys 2-2,5 mln. vienetų. Sharp atveju kalbama apie pažangius IGZO ekranus. Spėjama, kad su tokiomis planšetėmis bus naudojamas specialus rašiklis S-Pen.

Pranešama, kad Samsung Display ir Sharp reikalingus ekranus pradės tiekti jau šių metų liepos mėnesį. Antra vertus, kada rinkoje pasirodys Samsung 12“ planšetiniai kompiuteriai, nepatikslinama. Naujojo produkto kūrimas buvo pradėtas dar 2012 metų viduryje, tačiau kuriam laikui darbui buvo pristabdyti.

Dabar Samsung naujoje planšetėje pamatė daugiau rinkos perspektyvų, kadangi kompaktiškų planšetinių kompiuterių rinka jau prisotinta konkurentų, tuo tarpu dideli planšečių ekranai galės varžytis su nešiojamais kompiuteriais. Planuojama, kad kiekvieną ketvirtį Samsung galėtų realizuoti apie 12 mln. planšetinių kompiuterių su 12,2“ įstrižainės ekranu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos