Šiame puslapyje galima išbandyti iOS 7 net ir be iPhone


Nauja Apple mobili operacinė sistema iOS 7 pasirodys 2013 metų rudenį, tačiau pirmoji Beta versija, skirta programinės ir aparatinės įrangos kūrėjams, prieinama jau dabar. Problema ta, kad įdiegti ją gali tik kūrėjai, kurie turi atitinkamą paskyrą.

screen-shot-2013-06-18-at-11-56-12-am

Jei Beta versija pabandys įdiegti paprastas vartotojas, nieku geru tas nesibaigs. Vis tik pasinaudodami turimais duomenimis, kompanijos Recumbo specialistai sukūrė iOS 7 interaktyvią online demonstraciją, kurią galima pamatyti tiesiog savo naršyklės lange.

iOS 7 galima pamatyti šiame puslapyje. Jei demonstraciją žiūrėti per naršykles Mozilla Firefox arba Google Chrome, galima bus daryti nuotraukas, pasinaudojant aplikacija „Kamera“. Dėl didelio lankytojų skaičiaus puslapis gali nebendrauti taip greitai, kaip norėtųsi, tad gali tekti palaukti.

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos