Silvermont architektūros dėka atsiras 4 branduolių Celeron procesoriai


Silvermont architektūros atstovų buvimas tarp Celeron ir Pentium modelių matomas be didelių pastangų. Platformos Bay Trail atstovai, kurie pasirodys kitą pusmetį, vartotojui turėtų būti siūlomi su prekiniais ženklais Pentium ir Celeron – tai Intel plano dalis, gerinant savo energetiškai efektyvių procesorių įvaizdį (šie anksčiau buvo reklamuojami kaip Atom). Antra vertus, „atominiai“ procesoriai sėkmingai bus diegiami į planšetinius kompiuterius bei išmaniuosius telefonus.

silvermont_highlights

Žurnalistams iš puslapio AnandTech pavyko aptikti užuominų apie Silvermont architektūros savininkus, kurie pasirodys minėtose Pentium ir Celeron serijose. Visų pirma, modelis Z3770 su keturiais branduoliais, maksimaliu 2,4 GHz taktiniu dažniu ir SDP lygiu, neviršijančiu 2 W. Kokiai procesorių šeimai jis priklausys, kol kas garantuotai sunku pasakyti.

Be to, stacionarių kompiuterių segmentui Intel pasiruošusi pasiūlyti procesorius Celeron J1850 ir Celeron J1750. Pirmasis turi 4 branduolius ir maksimalų 2.0 GHz taktinį dažnį. Antrasis gaus tik du branduolius, tačiau dirbs kiek didesniu taktiniu dažniu – 2.4 GHz. Procesoriai turės integruotą grafiką Intel HD, taip pat palaikys iki 16 GB DDR3-1333 operatyvios atminties.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos