Šis rinkinys leis kiekvienam sukurti savo tarakoną – kiborgą


Vaikystėje kiekvienas iš mūsų turėjo konstruktorių, galbūt kažkas turėjo netgi jaunojo chemiko rinkinį… Deja, niekas iš mūsų tikrai neturėjo rinkinio, kuris paverstų gyvą tarakoną kiborgu. Tačiau dabar turėsime.

RoboRoach – tai projektas, kuriam pinigai renkami sistemoje Kickstarter. Visa tai autoriai vadina „moksliniu projektu mokykloms“.

Viskas veikia labai paprastai: Bluetooth adapteris ir kitos mikroschemos sumontuojamos ant tarakono nugaros, o pastarojo ūsai „prijungiami“ prie sistemos. Toliau dar paprasčiau – sistema siunčia elektros iškrovą vienam ar kitam ūsui, kad tarakonas pasuktų į vieną ar kitą pusę. Pasuko todėl, kad mano, jog ūsas atsirėmė į kokią nors kliūtį, o tai reiškia, jog reikia pasukti.

Įrangos kūrėjai savo tarakonui – kiborgui nori surinkti 10 tūkst. JAV dolerių, ir panašu, kad jiems tai pavyks – surinkta jau pusė sumos. Tiems, kurie vėliau norės gauti savo komplektą, reikia paaukoti ne mažiau kaip 100 JAV dolerių.

roboroach-01 roboroach-02 roboroach-03

4 komentarai (-ų)

 1. Pasipiktinęs parašė:

  Baisu. Gyvūnų kankinimas!!!

 2. fifi parašė:

  Visiškas neracionalumas, todėl, kad idiotiškas technologijos panaudojimas. Nei čia kiborgas koks, nei čia „žaislas“, o paprasčiausias į refleksus atsakantis vabalas. Pavlovas jau ankčiau žaidė su šunimis, kur buvo kažkokios racijos.
  Jei skirta vaikams įtraukti, tai vaikai proto nedaug turi – tai jiem tinka. O jei į vyresnius orientuota, tai dar vienas nesąmoningas išradimas. Valdyti vabalą, kad anas sukiotusi tai į vieną, tai į kitą pusę pridėjus el. įrenginuką, valdant viską per telefoną? Ir?

  • lol parašė:

   tigi tarakonu lenktynes db gales tureti normalia trasa, nebe tik dragus varys :DD


Kitos kategorijos naujienos