Paaiškėjo detali informacija apie Snapdragon 800 spartos lygį


Nors galingiausi kompanijos Qualcomm procesoriai Snapdragon 800 buvo pristatyti dar 2013 m. sausio mėnesį, iki šiol rinkoje nėra nė vieno serijinio įrenginio, kursi turėtų šią SoC mikroschemą. Dar daugiau, kompanija Qualcomm viską laikė paslaptyje – netgi apie produktyvumo lygį buvo galima tik spėlioti.

snapdragon800-tablet-01 snapdragon800-tablet-02

Vis tik gamintojas pagaliau ryžosi pateikti beveik visą informaciją apie Snapdragon 800 galimybes. Demonstracija buvo vykdoma, naudojant etaloninį planšetinį kompiuterį ir etaloninį išmanųjį telefoną. Abu įrenginiai turėjo procesoriaus modelį MSM8974, jame yra 2,3 GHz dažniu dirbantys 4 branduoliai su Krait 400 architektūra, grafikos posistemė Adreno 330 (450 MHz), integruotas 4G LTE mobiliojo ryšio modemas.

Etaloninis planšetinis kompiuteris turėjo 2 GB operatyvios atminties, 32 GB kaupiklį, 12 MP raiškos kamerą, 11,6“ įstrižainės Full HD ekraną, operacinę sistemą Android 4.2 Jelly Bean. Puslapio AnandTech žurnalistams pavyko ne tik užfiksuoti planšetinį kompiuterį nuotraukose, tačiau ir atlikti nemažai testų, kurių rezultatus galima matyti pateiktoje lentelėje.

* pažymėtas rezultatas - mažiau yra geriau

* pažymėtas rezultatas – mažiau yra geriau

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos