Naujų Sony „BRAVIA“ televizorių pranašumus jau gali išbandyti ir lietuviai


Dėmesio! Tai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jame esančios informacijos tikslumą.

——

Šių metų pradžioje debiutavę „Sony“ nauji „BRAVIA“ raiškieji televizoriai pasiekė Lietuvos rinką. Naujieji „BRAVIA W“ serijos televizoriai yra aprūpinti pažangiausiomis vaizdo ir garso technologijomis, kurios padeda perteikti dar natūralesnes spalvas ir gilesnius įspūdžius. Daugiau papildomų funkcijų ir naujos derinimo su mobiliaisiais įrenginiais galimybės šiuos televizorius paverčia universaliu namų pramogų centru.

Sony Bravia X9000A teleivizorius su Ultra HD 4K raiškos palaikymu

Sony Bravia X9000A teleivizorius su Ultra HD 4K raiškos palaikymu

„BRAVIA“ televizorių „W“ seriją sudaro keturi skirtingi modeliai: „KDL-W905A“, „KDL-W805A“, „KDL-W650A“, ir „KDL-600A“. Juose naudojamas „Sony“ sukurtas unikalus vaizdo apdorojimo variklis „X-Reality PRO“, kuris užtikrina, kad televizorių ekranuose visada bus atkuriamas itin detalus ir spalviniu tikslumu išsiskiriantis vaizdas nepriklausomai nuo turinio šaltinio. Ši televizorių serija aprūpinta ir „Motionflow XR“ technologija, tiksliau atkurianti greitai besikeičiantį vaizdą veiksmo filmų ar kompiuterinių žaidimų metu.

Serijos flagmanas – modelis „W905A“ – yra aprūpintas unikalia „TRILUMINOS Display“ ekrano apšvietimo technologija, kuri įgalina turtingesnius, autentiškus atspalvius su subtiliais tonais ir nepriekaištingai atvaizduoja sudėtingesnes grynąsias spalvas, tokias kaip raudona, mėlyna ir žalia. Kartu su „Sony“ vaizdo technologijomis panaudota bendrovės „QD Vision“ sukurta technologija „Quantum Dot“ atkuria gerokai platesnį spalvų spektrą ir užtikrina žymiai natūralesnį ir gyvybingesnį vaizdą ekrane su didesniu gylio pojūčiu.

Minėtas „BRAVIA“ televizoriaus modelis taip pat išsiskiria netradiciniu garsiakalbių išdėstymu, kurie yra patalpinti į specialią už ekrano paslėptą 1,2 m ilgio ertmę. Tokia garsiakalbių konstrukcija, nepaisant iš priekio nepastebimos jų įrengimo vietos, leidžia išgauti kur kas sodresnius žemus ir žemesniuosius vidutinius garso tonus. Taip šie garsiakalbiai pagal atkuriamo garso kokybę prilygsta galingesnei aparatūrai, tai neabejotinai užtikrina daugiau geresnių pojūčių žiūrint veiksmo filmus, klausantis muzikos ar dialogų.

Lifestyle

Visi „W“ serijos televizoriai turi integruotą belaidį interneto ryšį „Wi-Fi“ ir palaiko mobiliųjų įrenginių ekrano atvaizdavimo realiuoju laiku funkciją. Tuo metu kartu su „W905A“ modeliu pateikiamas nuotolinio valdymo pultelis „One-touch Remote“ padeda akimirksniu sujungti televizorių su telefonu (jeigu telefonas palaiko NFC technologiją).

Galop galimybė naudotis pasaulinio portalo „Sony Entertainment Network“ paslaugomis šiuos televizorius paverčia aukščiausio lygio pramoginiais kanalais. Per šiuos televizorius  taip pat galima naršyti internete ir naudotis populiariomis interneto paslaugomis, pavyzdžiui, „Youtube“, „Twitter“, „Skype“ ir „Facebook“.

Produktus apžiūrėti ir įsigyti galima didžiausiuose Lietuvos elektronikos prekių centruose.

Produktų nuotraukos ir specifikacijos ->>

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos