Kompanija Sony didina PlayStation 4 pardavimų prognozę


Pramogų ir žaidimų konferencijoje E3 2013 mes galėjome stebėti Microsoft ir Sony naujos kartos žaidimų konsolių prezentacijas. Sprendžiant iš dalyvių ovacijų ir nuomonių, japonų kompanija laimėjo šį raundą su dideliu atotrūkiu. Iš priežasčių galima įvardinti mažesnę kainą (nors Xbox One bus parduodamas kartu su Kinect), reikalavimo turėti interneto ryšį nebuvimą, itin paprastas žaidimų diskų keitimosi su draugais sąlygas ir keletą kitų niuansų.

sony-ps4-presentation

Nuolat didėjantis PlayStation 4 populiarumas pradeda kelti problemų mažmeninės prekybos tinklams, kurie vis dažniau kalba apie paklausos patenkinimo problemas. Kompanija Amazon jau spėjo pareikšti, kad negarantuoja, jog užsirezervavę PS4 žmonės gaus konsolę jos debiuto prekyboje dieną. Pati Sony taip pat pakoregavo būsimų konsolės pardavimų prognozes. Sony atstovai pripažino, kad paklausa gali smarkiai viršyti pasiūlą.

Beje, atsiranda pranešimų, kad jau birželio mėnesį komplektuojančių dalių gamintojai pradės tiekti reikiamus komponentus, skirtus konsolei PlayStation 4. Rugsėjo mėnesio pabaigoje, sprendžiant iš tiekimo apimčių plano, bus pagaminama apie 1 mln. naujos kartos konsolių per mėnesį.

Tų pačių šaltinių, kuriuos cituoja The Wall Street Journal, teigimu, Xbox One reikalingų komplektuojančių dalių tiekimas prasidės 2013 m. III ketvirtyje. Sony PlayStation 4 gamyba užsiims kontraktinis gamintojas Foxconn, tuo tarpu Microsoft Xbox One surinkinės kompanija Pegatron Technology, kuri, analitikų teigimu, taip pat gamins biudžetinius iPhone ir antros kartos iPad mini.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos