Sony pasišaipė iš Microsoft dėl naudotų Xbox One žaidimų taisyklių


Xbox One skirtų žaidimų keitimosi taisyklės – tai gana sudėtinga schema, jau nekalbant apie jų perpardavimą, kuris ne visąlaik palaiminamas, o jei jau su tuo sutinkama, tai bus galima atlikti per specialius autorizuotus atstovus (dabar antrinė žaidimų rinka tarp konsolių savininkų yra labai populiari, kadangi tai padeda sutaupyti pinigų).

Neseniai renginyje E3 2013 kompanija Sony surengė dar vieną PlayStation 4 prezentaciją. Joje japonų kompanijos atstovai nedviprasmiškai leido suprasti, kad PS4 skirtus žaidimus bus galima be kliūčių skolinti draugams, parduoti arba dovanoti. Šis pareiškimas sukėlė audringą reakciją iš salėje buvusių Playstation gerbėjų, kurie taip pat teigiamai sutiko naujieną, kad naujos kartos konsolė nereikalaus Interneto ryšio.

Vis tik Sony nusprendė maksimaliai plačiai paviešinti savo pozicijų, taigi gana greitai po spaudos konferencijos pristatė vaizdo klipą, kuriame pašiepė Microsoft politiką žaidimų keitimosi atžvilgiu. Sony Playstation 4 žaidimų apsikeitimo su draugais instrukcija labai paprasta: pirma, perduodate savo draugui diską su žaidimą. Jokių antrų, trečių ir n-tųjų punktų bei sąlygų, kaip Microsoft atveju, tiesiog nėra.

Ši pozicija beveik priešinga Microsoft politikai, kuri į Xbox One žaidimų paskolinimą, perpardavimą ir nuomą žiūri tarsi iš diktatoriaus pusės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos