Sony Xperia M: biudžetinis išmanusis telefonas su 4“ ekranu


Sony-Xperia-M-and-Xperia-M-dual

Kompanija Sony pristatė dar vieną išmanųjį telefoną, kuris priklauso firminei Xperia produktų šeimai. Šį kartą tai modelis Xperia M, kuris priklauso biudžetinių sprendimų kategorijai, dirba su operacine sistema Android 4.1.2. Iš esmės, tai yra „apipjaustyta“ išmaniojo telefono Xperia L versija.

Sony Xperia M gavo dviejų branduolių 1 GHz procesorių Qualcomm Snapdragon 400 su GPU Adreno 305, 1 GB operatyvios atminties, 4“ įstrižainės 854×480 raiškos ekraną, 5 MP raiškos Exmor kamerą su automatinio fokusavimo sistema ir LED blykste, yra galimybė filmuoti HD 720p režimu. Integruotą 4 GB kaupiklį galima padidinti, pasinaudojant microSD (iki 32 GB) atminties kortele.

Sony Xperia M nepalaiko 4G LTE standarto, taigi teks apsieiti su HSPA+, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC. Baterijos talpa lygi 1750 mAh; korpuso storis – 9,3 mm, svoris – 124 gramai. Prekyboje išmanusis telefonas pasirodys III ketvirtyje, bus prieinami variantai su juodos, baltos, geltonos ir purpurinės spalvos korpusais, bus modifikacija ir su dviejų SIM palaikymu.

Deja, Xperia M kainos gamintojas nepaskelbė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos