Microsoft Surface RT su 8“ ekranu kainuos ne mažiau $349


Taivaniečių šaltiniai jau pagarsino savo prognozę, kiek turėtų kainuoti planšetinis kompiuteris Surface RT su 8“ įstrižainės ekranu – jis turėtų kainuoti ne daugiau $299, o jo debiutas turėtų įvykti birželio mėnesio pabaigoje. Vis tik analitikas Sameer Singh, kuris ir anksčiau gana taikliai atspėdavo Surface modelių kainas, mano, jog Microsoft vargu, ar pardavinės naująjį Surface RT už mažiau nei $349.

SurfaceRT-red-cover-touch

Paskaičiavęs įprastą Microsoft pelno maržą ir prognozuojamą planšetinio kompiuterio komponentų savikainą, Sameer Singh teigia, kad optimali kompaktiško Surface RT kaina turėtų būti $399. Vis tik konkurencija ir bandymas pritraukti daugiau partnerių bei vartotojų gali priversti Microsoft kainą sumažinti iki $349.

Dar žemesnė kaina vargu, ar įmanoma, kadangi partneriams bus sunku konkuruoti su Surface RT, juo labiau, kad reikės mokėti licencines išmokas už programinę įrangą, kurią Microsoft savo planšetiniuose kompiuteriuose diegs nemokamai. Jei kaina ties $349 lygiu pasitvirtins, Microsoft partneriai bus motyvuoti išleisti analogiškus įrenginius.

Beje, analitikas įvardija ir 8“ ekraną ir 16 GB duomenų kaupiklį turėsiančio Surface RT savikainą – preliminariais duomenimis ji bus lygi $203,4. Net jei licencinių išmokų kompanijai Microsoft dydis bus sumažintas iki $20 už vieną planšetinį kompiuterį, gamintojai vis tiek negalės sumažinti Windows sprendimų kainos žemiau $300. Ar tai leis Microsoft konkuruoti su Android gamintojais, kurie jau seniai įveikė $200 ribą, parodys ateitis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos