Pažiūrėkite, ką žmonės pasiruošę padaryti, kad nemokamai gautų Galaxy S4


Išmanusis telefonas Galaxy S4 labai panašus į savo pirmtaką. Vis tik jis nepateisino aršių kritikų prognozių, kurios teigė, jog išmanusis telefonas savo pardavimais neprilygs Galaxy S III… Daug kritikuota, tačiau Samsung flagmano pardavimai per mėnesį perkopė 10 mln. egzempliorių ribą ir auga toliau. Tačiau kam pirkti, jei galima gauti išmanųjį telefoną nemokamai? Aišku, tam reikia šiek tiek pasistengti.

Mobiliojo ryšio operatorius Swisscom suteikė savo klientams galimybę nemokamai gauti Galaxy S4. Tam reikalui žmogui reikėjo visą valandą žiūrėti į Samsung flagmaną specialiame stende ir jokiu būdu neatitraukti nuo jo akių. Jei tik stebėjimo sistema užfiksuoja, jog vartotojas žiūri kitur arba bent sekundei pasuka galvą kitur – jokių šansų laimėti.

Žiūrėti į Samsung flagmaną buvo nelengva, ypač kai aplinkui daug žmonių, o pasamdyti aktoriai taip ir bandė sutrukdyti gauti išsvajotą išmanųjį telefoną – aplinkui zujo dainininkai, besiginčijančios porelės, mėsainių pardavėjai, išprotėję motociklininkai, trukdė net šunys… Kaip viskas vyko, galima pamatyti vaizdo klipe:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos