Taškų tankis mobilių įrenginių ekranuose išaugs iki 500 ppi


Leidinys Korea IT News praneša, kad 2013 metais nusimato tendencija, kuri numato, jog mobilių įrenginių gamintojai savo produktus vis dažniau aprūpins didesniais nei 400 ppi ekranais. Panašaus ekrano naudojimo pavyzdžiu galima laikyti išmanųjį telefoną HTC One, kuris turi 4,7“ įstrižainės ekraną su Full HD (1920 x 1080) taškų raiška (469 ppi).

girls-with-vega-iron-smartphones

Industrinių šaltinių teigimu, P. Korėjos ir Japonijos gamintojai šiuo metu bando įsisavinti technologinius procesus, kurie leistų sukurti mobiliems įrenginiams skirtus ekranus su 2560 x 1600 taškų raiška (6“ įstrižainės ekrane tai sudarytų apie 500 ppi). Tokiu būdu, jau 2014 metais rinkos žaidėjai bus pasiruošę padaryti eilinį žingsnį tobulybės link.

Kompanija LG Display didelės raiškos ekranų gamybai ketina panaudoti AH-IPS (Advanced High Performance IPS) technologiją; Japan Display ir Sharp dirba prie analogiškų sprendimų. Įdomu tai, kad ir Samsung, ir LG gaminsis ne tik patys, tačiau ir pirks ekranus iš tų pačių japonų kompanijų. Visa tai daroma tam, kad būtų diversifikuoti tiekimo kanalai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos