Vairuotojai skundžiasi automobiliuose esančiais sensoriniais ekranais


Sensoriniai ekranai prasiskverbė praktiškai į visas mūsų gyvenimo sferas. Jai aprūpinti ne tik išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai, tačiau ir buitinė technika, o taip pat automobiliuose esančios interaktyvūs ekranai. Ir panašu, kad vairuotojams tai nepatinka. Todėl kompanija Ford nusprendė padaryti vieną žingsnį atgal, praneša The Wall Street Journal.

myford-touch-controls

Automobilių industrijos giganto Ford viceprezidento Radžos Nairo teigimu, kompanijos klientai skundžiasi, jog jiems sunku perjungti radijo stotis ir keisti garso lygį. Todėl kompanijos inžinieriai gražins būtent tuos rankinio valdymo elementus, kurie reikalingi vairuotojui. Kompanija Ford integravo sensorinę valdymo panelę 79 procentuose visų savo automobilių modelių, kurie yra išleisti 2013 metais.

Nežiūrint į skundus, mašinų su sensorinės valdymo panelėmis pardavimai ir toliau auga. Vis tik automobilių gigantas Ford nori ištaisyti klaidas, kurios susijusios su tokiomis sistemomis. Antra vertus, sprendžiant iš Ford automobilių su sensorinėmis sistemomis MyFord Touch savininkų apklausos, jie ir taip turi labai daug gerbėjų. Žmonių, turinčių automobilius su sensorinėms sistemomis, pasitenkinimo savo transporto priemone lygis yra didesnis, nei tų, kurie tokių sistemų neturi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos