Vartotojai nepatenkinti Samsung planais išleisti „sparčią“ Galaxy S4 versiją


Greitu metu kompanija Samsung planuoja išleisti dar vieną išmaniojo telefono – flagmano Galaxy S4 versiją, kuri palaikys mobiliojo ryšio standartą LTE-Advanced (deklaruojama duomenų perdavimo sparta sudaro apie 1 gigabitą per sekundę). Be galimybės žaibiškai atsisiųsti didelius informacijos kiekius, nauja Galaxy S4 versija gaus procesorių Qualcomm Snapdragon 800, kuris, kaip žinia, yra vienas iš galingiausių tarp aktualių varžovų.

Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S4 (Mashable.com nuotrauka)

Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S4 (Mashable.com nuotrauka)

Išgirdę apie tokius planus „perkėloje pakeisti arklius“, vartotojus užvertė kompaniją Samsung virtine skundų. Teigiama, kad vartotojus liūdina tas faktas, jog egzistuos „lėtoji“ ir „greitoji“ Galaxy S4 versijos. Savo ruožtu, jau spėję įsigyti išmanųjį telefoną vartotojai pastebi, jog galėjo šiek tiek palaukti ir atidėti pirkinį, jei būtų žinoję apie tokius Samsung planus.

Naujienų agentūra Yonap praneša, kad ypatingai neigiamai į tokias naujienas sureagavo P. Korėjos gyventojai. Tai, savaime suprantama, nestebina: šioje šalyje didžiausias vietos mobiliojo ryšio operatorius SK Telepom naujojo LTE-Advanced tinklo plėtrą pradės jau kitą mėnesį, tuo tarpu atitinkamomis paslaugomis korėjiečiai galės pasinaudoti jau šių metų rugsėjo mėnesį.

2 komentarai (-ų)

  1. miskas parašė:

    as nesiskundzia, man kaip tik smagu zinoti, kad galima dar geriau

  2. kas cia parašė:

    nieko nesupratau, kas cia parasyta. kam cia skustis


Kitos kategorijos naujienos