Microsoft ruošia Windows RT planšetinius kompiuterius su Snapdragon 800


Kompanija Qualcomm pranešė, jog naujoji Windows RT planšetinių kompiuterių karta gaus galingiausius Snapdragon 800 serijos procesorius. Ar tai bus firminiai Microsoft Surface RT modeliai, šiuo metu nepranešama, tačiau žinant Microsoft partnerių požiūrį į pastarąją programinę platformą, tai yra vienas iš labiausiai tikėtinų pretendentų.

Mūsų kompanija ir toliau gerina santykius su Microsoft, optimizuodama mūsų Snapdragon procesorių darbą su naujausia operacinės sistemos versija Windows 8.1. Naujos kartos Windows RT planšetiniuose kompiuteriuose bus naudojami Snapdragon 800 modeliai.“

tablet-with-qualcomm-snapdragon

Dabartiniai Surface RT modeliai, priminsime, dirba su nVidia procesoriais Tegra 3, kurio produktyvumo lygio, esant didelėms apkrovoms, pasirodo, nebeužtenka. Taip pat yra ir kitų gamintojų sprendimų su Windows RT, kurie naudoja Snapdragon S4 mikroschemas, tačiau pastarosios produktyvumas taip pat labai panašus į nVidia Tegra 3.

Kalbant apie spartos lygį, Snapdragon 800 serijos procesorius turėtų tapti tikru proveržiu, kadangi jis yra vienas sparčiausių sprendimų su ARM archiktektūra. Jame įdiegti keturi Krait 400 branduoliai, galintys dirbti 2,3 GHz taktiniu dažniu, palaikoma USB 3.0 sąsaja, 3G ir 4G LTE mobiliojo ryšio standartai (modemai integruoti kartu su CPU/GPU).

Integruota grafika gali išvesti vaizdą į 2560х2048 taškų raiškos ekraną. Nors Qualcomm vis dar nesako, kada tiksliai pasirodys Snapdragon 800, apsiribodama tik fraze „iki šių metų pabaigos“, tačiau nemažai šaltinių teigia, kad tai įvyks 2013 metų spalio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos