Windows Phone 8 skirtas atnaujinimas GDR2 turėtų pasirodyti liepos mėnesį


Būsimas operacinės sistemos Windows Phone atnaujinimas, žinomas kaip GDR2, tikėtina, bus pradėtas platinti 2013 m. liepos mėnesį. Apie tai pranešė mobiliojo ryšio operatorius Telstra. Vargu, ar ši atnaujinimo kampanija bus vienintelė, taigi atnaujinimo gali laukti ir kitų šalių operatoriai bei jų klientai.

Windows Phone GDR2 pasiūlys keletą naujų galimybių, tokių kaip protokolų CalDav ir CardDAV palaikymas, išplėstas funkcijos DataSense palaikymas (viena iš galimybių yra duomenų srauto suspaudimas, padėsiantis sumažinti gaunamas sąskaitas už parsisiųstų mobilių duomenų kiekį) ir FM radijas.

gdr2telstra-2

Dabar belieka tik stebėti, ar sugebės Microsoft sparčiai išplatinti būsimą Windows Phone 8 atnaujinimą, ypač žinant, kad su šia platforma išmaniuosius telefonus platina ne tik skirtingi gamintojai, tačiau ir įvairių šalių mobiliojo ryšio operatoriai. Jei viskas klostysis sėkmingai, Microsoft ir jos Windows Phone 8 gali aplenkti netgi Android, kuri iki šiol turi nemažai problemų dėl didžiulės ekosistemos fragmentacijos (rinkoje iki šiol apie 45 proc. Android įrenginių užima 2.3 Gingerbread ir senesnės versijos).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos