Korpusas Xigmatek Midgard III leis bevieliu būdu įkrauti telefonų baterijas


Paroda Computex 2013 jau pasibaigė, tačiau parodytų eksponatų gausa tokia didelė, jog naujienos apie juos bus matomas dar ne vieną dieną. Štai kompanija Xigmatek parodoje pademonstravo korpusą Midgard III. Šis atrodo gana įmantriai, tačiau nuo kitų sprendimų jį išskiria viena įdomi savybė: jis palaiko standartą Qi, taigi bevieliu būdu gali įkrauti suderinamų išmaniųjų telefonų baterijas.

Xigmatek-Midgard-III-pic01

Visai tikėtina, kad mobiliems vartotojams toks funkcionalumas patiks žymiai labiau, nei galimybė turėti korpuso viršutinėje dalyje Docking-jungtį, skirtą duomenų kaupikliams prijungti.

Kompiuterinio korpuso Midgard III matmenys sudaro 409 x 280 x 525 mm. Jis suderinamas su ATX, microATX ir Mini-ITX formato motininėmis plokštėmis, skysčių aušinimo sistema, kurios radiatoriaus matmenys – 280 x 50 mm, taip pat standartiniais maitinimo blokais ir procesorių aušintuvais, kurių aukštis neviršija 180 mm.

Xigmatek-Midgard-III-pic02

Korpusas gavo trimis 5,25“ formato skyriais, taip pat aštuoniais vidiniais, kuriuose galima sumontuoti 3,5“ ir 2,5“ formato kaupiklius. Nugarinė dalis numato, kad bus galima įdiegti septynias papildomas plokštes (PCIe arba PCI).

Midgard III komplektas numato kelis 120 mm ventiliatorius, kurie sumontuoti priekyje ir gale. Dar po vieną tokio paties dydžio ventiliatorių galima įdiegti priekinėje ir apatinėje sienelėse, po du – ant šoninio dangčio ir korpuso viršuje.

Xigmatek-Midgard-III-pic03

Periferinės jungtys priekinėje dalyje – tai dvi USB 3.0 ir dvi USB 2.0, du 3,5 mm lizdai ausinėms ir mikrofonui. Deja, gamintojas apie korpuso kainą nieko nepranešė. Be Midgard modelio dar buvo pristatyti korpusų modeliai Aquila ir Nebula.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos