Entuziastas į Galaxy Note II įdiegė 9300 mAh bateriją ir 256 GB kaupiklį


Nepakankamai talpūs akumuliatoriai yra viena silpniausių šiuolaikinių išmaniųjų telefonų vietų, ypač tai aktualu flagmanams, kurie turi ypač galingą aparatinę įrangą. Tai jaučia ne tik eiliniai vartotojai, tačiau ir esminiai rinkos žaidėjai, tokie kaip Qualcomm – kompanija netgi ragina kuo greičiau diegti naujas baterijų technologijas.

Liaudies išmintis teigia, kad skęstančiųjų gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas. Todėl vartotojai neretai patys įsigyja didesnės talpos baterijas, išorinius akumuliatorius ir pakrovėjus, kurie gali energiją paimti iš netradicinių šaltinių. Taip pat atsiranda meistrų, kurie problemą sprendžia, pasitelkę specialius instrumentus.

noteII_01 noteII_02

Forumo XDA Developers dalyvis iš Kinijos sugalvojo modifikuoti išmanųjį telefoną Galaxy Note II, įdiegė talpesnę bateriją ir papildomus 256 GB atminties. Iš pradžių buvo panaudota 8500 mAh talpos baterija, tačiau dėl jos teko išpjaustyti nugarėlę, taigi estetinio vaizdo nebeliko.

Kiek vėliau kinas įsigijo akumuliatorių ZeroLemon (talpa – 9300 mAh). Jis skirtas Galaxy Note II, o kartu su baterija komplekte yra ir speciali nugarėlė.

Papildoma talpykla vartotojo failams  – SD atminties kortelė – buvo įdiegta, pasitelkiant specialų adapterį. Taip pat išmanusis telefonas buvo paspartintas, pasitelkiant aplikaciją „Tegrak Overclock“, taigi dabar kinas turi dar spartesnį Galaxy Note II, kuris veikia dar ilgiau, nei gamyklinis variantas. Panašu, kad Samsung turi naują orientyrą, kuris leis dar keletą metų į priekį didinti savo išmaniųjų telefonų kiekybinį pranašumą prieš konkurentus 🙂

noteII_04 noteII_05

Vienas komentaras

  1. Gintare parašė:

    Kad batareika stipri tai labai gerai, jeigu stabiliai veiks. Kam mobile reikia tiek vietos : 256 GB ? ? ? Cia jau iskrypimas.


Kitos kategorijos naujienos