AMD apie grafinį procesorių Hawaii papasakos rugsėjo mėnesį


Manoma, kad spalio mėnesį kompanija AMD viešai pristatys stacionariems kompiuteriams skirtas vaizdo plokštes Radeon HD 9xxx, kurios priklausys Volcanic Islands šeimos atstovams. Visa tai patvirtina kompanijos partnerių pasiruošimas pradėti naujų grafinių adapterių serijinę gamybą (Sapphire jau paruošusi flagmaną Radeon HD 9970). Pranešama, jog rugsėjo mėnesį įvyks specialūs kursai, kurių pagrindine tema taps grafinis procesorius Hawaii.

Ekrano nuotrauką, kuri pasakoja apie AMD Taivano edukacinio centro programas, publikavo puslapis Guru3D. Tiesioginių užuominų apie naujus sprendimus nėra, žurnalistai patys bandė atspėti, kas gi tai galėtų būti (ir pažymėjo raudona spalva). Programa skirta kompanijoms, kurios užsiima vaizdo plokščių gamyba, taigi šaltinio prognozės atrodo visai logiškos.

AMD-Volcanic-Islands

Jei tikėti anksčiau pasirodžiusia informacija, GPU Hawaii turės 2560 universalius procesorius, jis bus gaminamas, naudojant 28 nm technologinį procesą. Bus išleista keletą šio AMD grafinio procesoriaus modifikacijų. Joms iš pradžių teks kovoti su įvairiomis GK110 versijomis, kurių autoriumi yra kompanija nVidia, rinkai pasiūliusi ne tik flagmaną GeForce GTX Titan, bet ir jo supaprastintą variantą GeForce GTX 780.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos