AMD GPU Hawaii pagrindiniu priešu taps GeForce GTX 780


Pastarąsias keletą dienų visų galvose bus pilna finansinių ataskaitų, kadangi iš karto po Intel ketvirčio rezultatų ataskaitos apie savo pasiekimus papasakos ir kompanija AMD. Vis tik prieš tai norėtųsi užsiminti naujausias vaizdo plokštes, kurias ruošia kompanija AMD. Kalbama apie Hawaii (Volcanic Islands) serijos grafinius sprendimus, kurie gali būti pristatyti jau šių metų spalio mėnesį.

Radeon-HD-8970-leaked

Švedų puslapis SweClockers patvirtina anksčiau išgirstą informaciją apie GPU Hawaii pozicionavimą. Visų pirma, pagrindiniu konkurentu pasirinkta nVidia vaizdo plokštė GeForce GTX 780, o ne „absoliutus“ flagmanas GeForce GTX Titan, kaip buvo tikėtasi anksčiau. Tikėtina, jog GPU Hawaii savo sparta aplenks GeForce GTX 780, o štai kai kurie Radeon HD 79xx serijos atstovai gali ramiai gyventi iki pat 2014 metų vidurio. Tiesa, nėra garantijų, kad jiems greitu metu neteks pakeisti pavadinimo, tačiau tai bus jau atskiros temos diskusija.

Tas pats švedų šaltinis praneša, jog grafinis procesorius Curacao taps dabartinių Radeon HD 78xx serijos vaizdo plokščių pamaina, o štai kitos AMD  naujienos greičiausiai pasirodys tik 2014 metais. Prognozuojama, kad būtent kitąmet bus išleistas tiesioginis GeForce GTX Titan konkurentas, o šių metų pabaigoje AMD manevruos tik kaina ir egzistuojančių grafinių sprendimų pavadinimais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos