AMD pasiruošusi duoti atkirtį Intel Bay Trail platformai


Kalbėdama apie II ketvirčio rezultatus, kompanijos Intel atstovai ne kartą pabrėžė, jog ketina investuoti į naujų Atom (Silvermont) procesorių, priklausančių Bay Trail platformai, kūrimą ir populiarinimą milžiniškas lėšas. Analitikai ir ekspertai buvo taip sužavėti, jog nesusilaikė ir paklausė AMD vadovybės, ką jie mano šiuo klausimu. Juo labiau, kad AMD jau spėjo pasigirti gerais mobilių procesorių Temash ir Kabini pardavimais.

AMD-temash-680

AMD vadovo Rory Read teigimu, kompanija yra patenkinta savo procesorių produktyvumo lygiu, o taip pat Kabini ir Temash esančios integruotos grafikos posistemės spartos rodikliais. Klientų atsiliepimai apie šiuos APU gamintoją labai džiugina. Lyginant su Intel, kuri dar tik ruošiasi Bay Trail ekspansijai į rinką, AMD jau turi svarbų pranašumą – ji jau siūlo gamintojams savo hibridinius procesorius. Kabini ir Temash galimybe konkuruoti su Intel sprendimais kompanija AMD visiškai neabejoja. Šis segmentas AMD bus vienas iš prioritetinių augimo taškų.

AMD ketina išlaikyti savo produktų konkurencinį pranašumą šiame sektoriuje ir ateityje. 2014 metais planuojama anonsuoti procesorių Beema, kurie pakeis dabartinius Kabini, o 2015 metais bus pristatyti APU Nolan. Prieš tai buvusiose naujienose jau buvo pažymėta, kad AMD labai komfortiškai jaučiasi mobilių įrenginių segmente „nuo $300 iki $600“, taigi kovai prieš Intel Bay Trail nereikės mesti visų pajėgų (beje, tai patvirtina ir pirmieji Bay Trail procesorių testai).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos