Kompanijai AMD vis dar neįdomi išmaniųjų telefonų rinka


AMD atstovų komentarai apie planų išleisti aparatinę platformą išmaniesiems telefonams nebuvimą viešumoje pasirodo pavydėtinai dažnai, tačiau kiekvieną kartą tai tampa naujienos priežastimi. Juk mūsų pasaulyje viskas keičiasi taip greitai, kad net procesorių gigantas Intel visas jėgas meta į mobilių procesorių su itin žemu energijos suvartojimo lygiu kūrimą. Galbūt ir AMD kada nors, veikiama rinkos spaudimo, pripažins, kad pasiruošusi išleisti procesorių išmaniesiems telefonams – juo labiau, kad ji jau pasiruošusi apsiginkluoti ARM technologijomis (šios atsiras serveriniuose Opteron procesoriuose).

AMD viceprezidentė Lisa Su demonstruoja nešiojamą kompiuterį parodoje Computex 2012 (KitGuru.com nuotrauka)

AMD viceprezidentė Lisa Su demonstruoja nešiojamą kompiuterį parodoje Computex 2012 (KitGuru nuotrauka)

Leidinys GulfNews dar kartą pabandė iškvosti AMD viceprezidentę Lisa Su. Eilinį kartą buvo užduotas klausimas apie „telefoninius“ kompanijos planus, o į tai buvo duotas tas pats atsakymas – planų kurti specializuotą procesorių mobiliems įrenginiams nėra. Kompanija stebi rinką, kuri sutektų galimybę augti naujuose segmentuose, tačiau kol kas AMD prioritetai – tai asmeninių kompiuterių, planšečių, hibridinių įrenginių ir žaidimų konsolių sritys. 2013 metų pabaigoje AMD ketina gauti 20% pajamų iš užsakomųjų procesorių gamybos, kurie sukurti pagal konkrečius klientų poreikius.

AMD šiuo metu patenkinta hibridinių procesorių (APU) paklausa, kompanija ketina praplėsti jų naudojimo sferą per artimiausius keletą metų. Be to, ypač daug dėmesio skiriama operacinėms sistemoms, kurios kuriamas Microsoft konkurentų. Visos šios mintys buvo pagarsintos jau anksčiau, tačiau žurnalistai eilinį kartą įsitikino, jog naujos AMD strateginės kryptys vis dar aktualios.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos