Antros kartos Nexus 7 palaikys bevielio įkrovimo technologiją


Apie antros kartos planšetinį kompiuterį Google Nexus 7, rodės, buvo žinoma viskas, kas tik įmanoma. Kai kurie šaltiniai netgi pradėjo platinti mobilaus įrenginio nuotraukas. Žinoma, visa tai sklinda iš neoficialių šaltinių, tačiau teminiai puslapiai po truputį daugelį gandų patvirtina. Antra vertus, puslapis Engadget surado dar kai ką, kas turėtų nustebinti laukiančių atnaujinto Nexus 7.

Google Nexus 7 pristatomas konferencijoje Google I/O 2012

Pirmos kartos Google Nexus 7 pristatomas konferencijoje Google I/O 2012

Šaltinis patvirtino, kad planšetinis kompiuteris turės operacinę sistemą Android 4.3, kelias integruotas kameras (5 MP raiškos nugarinėje dalyje ir 1,2 MP priekyje), taip pat 4 branduolių procesorių (kalbama apie Qualcomm Snapdragon S4 Pro, dirbantį 1,5 GHz dažniu).

Kartu nurodoma, jog bus įdiegtas lizdas, leisiantis į televizorių ar ekraną transliuoti vaizdą Full HD 1080p formatu. Vis tik dar vienu svarbiu akcentu taps galimybė antros kartos Nexus 7 įkrauti bevieliu būdu. Kokia technologija bus naudojama ir ar nereikės tam reikalui įsigyti papildomų aksesuarų (specialaus padėkliuko, specialios nugarėlės ir panašiai), kol kas nežinoma.

2nd-gen-nexus7-info

Pranešama, jog Google planšetinio kompiuterio tiekimas prekybos taškams prasidės liepos 24 d. (būtent šią dieną turėtų įvykti antros kartos Nexus 7 anonsas), tačiau oficialus prekybos startas įvyks liepos 31 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos