Antros kartos Nexus 7 užfiksuotas vaizdo klipe


Puslapis Android Central publikavo keletą fotografijų ir vaizdo klipą, kuriuose, kaip teigiama, matyti antros kartos planšetinis kompiuteris Google Nexus 7 arba vienas iš jo prototipų. Taip pat žurnalistai pagarsino ir mobilaus įrenginio charakteristikas, kurios, kaip pastebi kai kurie ekspertai, kelia tam tikrų abejonių.

Tvirtinama, jog planšetinis kompiuteris gaus 7“ įstrižainės ekraną, kurio raiška neatskleidžiama, tačiau manoma, kad ji bus 1920 x 1200 taškų. Bus įdiegtas 16 arba 32 GB duomenų kaupiklis, priklausomai nuo modifikacijos, taip pat kelios kameros – 5 MP raiškos nugarinėje dalyje ir 1,2 MP raiškos priekyje.

Aparatinės platformos „širdį“ sudarys procesorius Qualcomm Snapdragon S4 Pro (būtent ši SoC mikroschema nurodyta JAV sertifikavimo organizacijos FCC duomenų bazėje), nors anksčiau buvo kalbama apie Snapdragon 600. Be to, šaltinis taip pat nurodo net 4 GB operatyvios atminties. Pastarasis faktas abejotinas ne tik dėl to, kad įrenginio kaina bus labai nedidelė, tačiau ir dėl to, kad išnaudoti tokį kiekį nesugebės dabartinė 32 bitų operacinė sistema Android.

Planšetinio kompiuterio versijos su 16 GB kaupikliu kaina sudarys $229, tuo tarpu už 32 GB versija teks atiduoti $269. Pranešama, kad antros kartos Nexus 7 debiutuos kartu su operacine sistema Android 4.3, o tai turėtų įvykti jau kitą savaitę.

Vienas komentaras

  1. Dammn parašė:

    „Bus įdiegta 16 arba 32 GB operatyvios atminties, priklausomai nuo modifikacijos“,
    „Be to, šaltinis taip pat nurodo net 4 GB operatyvios atminties“. Pala, pala tai gal tiesiog 16GB atminties o ne operatyviosios ?


Kitos kategorijos naujienos