Apple gali išleisti iPhone 5 versiją su LTE-Advanced palaikymu


Neseniai P. Korėjos rinkoje išleista išmaniojo telefono Galaxy S4 versija gali pasigirti mobiliojo ryšio tinklų LTE-Advanced palaikymu, o už tai reikėtų dėkoti procesoriui Qualcomm Snapdragon 800. Tiesa, išnaudoti LTE-Advanced  tinklo privalumus šiuo metu gali tik Seulo gyventojai, kurie naudojasi operatoriaus SK Telecom paslaugomis, tačiau vietos rinka turi nemažą potencialą plėstis.

iphone_5_apple_store

Leidinys The Korea Times, remdamasis savais šaltiniais iš kompanijos SK Telecom, praneša, jog 2013 metų pabaigoje P. Korėjos rinkoje bus mažiausiai 7 mobilūs įrenginiai, kurie palaikys LTE-A tinklus. Be kompanijos LG ir Samsung, savo išmaniuosius telefonus su atitinkamų tinklų palaikymu turėtų pasiūlyti ir Apple. Bent jau SK Telecom atstovai tvirtina, kad derybos šiuo klausimu jau vyksta, o specialiai korėjiečių rinkai bus pasiūlytas iPhone 5 variantas su LTE-Advanced palaikymu. Vietos rinka taps bandomuoju poligonu. Jei viskas vyks sėkmingai, Apple galės pasiūlyti atitinkamą modifikaciją ir Kinijos rinkai.

Sprendžiant iš turimos informacijos, atnaujintas iPhone 5 variantas dirbs LTE-A tinkluose, pasitelkdamas kompanijos Qualcomm modemus. Kada tiksliai tokia iPhone 5 modifikacija bus pasiūlyta vartotojams, nepatikslinama, tačiau kalbama apie „artimiausius mėnesius“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos