Naujasis Apple iPhone 5S: nuo deficito iki vėlesnio debiuto


iphone-5s-in-hand

Jei tikėti puslapiu DigiTimes, iPhone 5S komplektuojančių dalių tiekėjai kompaniją Apple labai nuliūdino. Ne vėliau kaip liepos mėnesio pradžioje TSMC turėjo pradėti tiekti tokius komponentus, kaip pirštų atspaudų skenerius ir LCD ekranų valdiklius. Šaltinio teigimu, broko lygis išlieka labai aukštame lygmenyje.

Susitvarkyti su broku TSMC žada tik liepos pabaigoje, o tai mažiausiai mėnesiui pavėlins Apple naujienų masinį tiekimą. Į IV ketvirtį gali būti perkelta maždaug 3 mln. naujos kartos išmaniųjų telefonų, kurie turėjo būti patiekti dar III ketvirtyje. Iš viso IV ketvirtyje Apple planuoja parduoti apie 30 mln. aktualių išmaniųjų telefonų – iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 ir iPhone 5S.

Dar prastesnę situaciją piešia puslapis CNet. Jo žurnalistai atrado tris nuorodas, kuriose juoda ant balto parašyta, jog naujojo Apple išmaniojo telefono pardavimai nukeliami į 2013 metų pabaigą. Paskutiniu momentu Apple galėjo pasiduoti bendrai tendencijai ir padidinti iPhone 5S ekrano įstrižainę: vietoj 4“ turėtume pamatyti 4,3“.

Ekrano keitimas, savaime suprantama, privers peržiūrėti komplektuojančių dalių tiekimo apimtis ir terminus, tad anonsas turės būti nustumtas trims mėnesiams vėliau. Aišku, tokia informacija patikėti sunku, kadangi viską keisti, likus pusmečiui iki debiuto – veiksmas gana absurdiškas. Galbūt didesnis ekranas buvo numatytas dar anksčiau, tačiau tik dabar apie tai paaiškėjo su Apple nesusijusiems asmenims. Kaip ten bus iš tikrųjų, pamatysime rudenį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos