Apple ištaisė MacBook Air problemas su tinklu, ekranu ir garsu


Naujųjų Apple nešiojamų kompiuterių MacBook Air savininkai jau kurį laiką skundžiasi, kad nuolat susiduria su eile nedidelių, tačiau nemalonių problemų. Iš pradžių pasirodė pranešimai, kad nešiojami kompiuteriai nuolat praranda ryšį su Wi-Fi tinklais, vėliau atsirado problemų su ekrano mirgėjimu ir garso lygio nuolatiniais svyravimais.

macbook-air

Kompanija Apple ilgai nelaukė ir pranešė, kad vartotojams jau yra prieinamas atitinkamas programinės įrangos atnaujinimas, kuris turėtų išspręsti anksčiau išvardintas MacBook Air savininkus kankinusias problemas.

Išleistas atnaujinimas „MacBook Air (Mid 2013) Software Update 1.0“ rekomenduojamas įdiegti į tuos MacBook Air modelius, kurie buvo išleisti 2013 metų viduryje. Gamintojo teigimu, atnaujinimas ištaisys klaidą, kai tam tikrais atvejais Wi-Fi ryšys pasižymėdavo nestabiliu veikimu, taip pat nesklandumus, dirbant su Adobe Photoshop, kuri retkarčiais galėdavo sukelti ekrano mirgėjimą, galiausiai panaikinta klaida, dėl kurios garso lygis filmuose dėl neaiškių priežasčių svyruodavo.

Atnaujinimo dydis sudaro 3,35 MB, jis prieinamas visiems operacinės sistemos Mac OS X 10.8.4 (versija 12E3067) turėtojams. Kaip jau tapo įprasta, programinės įrangos atnaujinimą galima gauti per Mac App Store arba iš Apple techninio palaikymo puslapio.

  • Atsisiųsti MacBook Air (Mid 2013) Software Update 1.0: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos