Apple nesusitvarko su „protingo“ laikrodžio kūrimu, ieško pastiprinimo


Leidinys Financial Times praneša, kad kompanija Apple „agresyviai“ samdo naujus darbuotojus, kurie dirbs prie „išmanaus“ laikrodžio iWatch kūrimo. Visa tai daroma, kadangi korporacijai neužtenka dabar turimų pajėgumų. Kai kuriuos analitikus tai verčia kalbėti, kad 2013 metais iWatch parduotuvių lentynose mes tikrai nepamatysime, nors šio produkto buvo laukiama 2013 m. rudenį.

Apple-iwatch-Render

Financial Times anoniminių šaltinių teigimu, projektuodama būsimą laikrodį, Apple susidūrė su „sunkiomis problemomis, kurių negalėjo išspręsti su turimomis pajėgomis“. Taip pat pranešama, kad kompanija aktyviai svarsto galimybę įsigyti nedidelių firmų, kurių specialistai turi patirties kuriant tokius mobilius įrenginius.

Galima priminti, kad ne taip seniai paaiškėjo, jog Apple visame pasaulyje bando aktyviai užregistruoti iWatch prekinį ženklą. Paprastai tai daroma prieš naujo produkto pasirodymą rinkoje. Dabar aiškėja, kad faktinis pasirodymas prekyboje gali smarkiai vėluoti. Tai gali neigiamai įtakoti Apple pozicijas „protingų“ laikrodžių rinkoje, kadangi konkurentai planuoja pristatyti savo atitinkamus sprendimus. Tarp tokių galima paminėti Samsung, Sony, Intel, potraukį šiam segmentui jaučia ir Qualcomm, jau nekalbant apie visą eilę kompanijų iš Kinijos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos