Apple, Nokia ir BlackBerry telefonai 5“ ekranų šiemet negaus


Visuotinis išmaniųjų telefonų ekranų didėjimo procesas, kuris stebimas tarp Android gamintojų, vargu, ar privers konkuruojančias platformas imtis priemonių dar šiais metais, mano industriniai šaltiniai, kuriuos cituoja puslapis DigiTimes.

iphone-konceptas

Sony, LG, Samsung ir HTC jau seniai siūlo modelius, kurie turi ne mažesnius nei 5“ ekranus, prie jų prisijungė ir ZTE, Lenovo ir Huawei, tą ketina padaryti save atgimstančia vadinanti Motorola, kuriai antrą kvėpavimą suteikė kompanija Google. Neseniai į kameros objektyvą pateko ir priekinė Nokia išmaniojo telefono dalis, kuri rodo, kad „planštofonizacijai“ neabejingas ir suomių gamintojas.

Taivaniečių komponentų gamintoja tvirtina, kad Nokia savo planšetofoną išleis ne anksčiau 2013 m. pabaigos, kadangi iki to laiko turėtų pasirodyti atitinkamas Windows Phone 8 atnaujinimas, leisiantis palaikyti didelės įstrižainės ir raiškos ekranus. Iki to laiko didžiausiu įrenginiu Nokia asortimente išliks išmanusis telefonas Lumia 625 su 4,7“ įstrižainės ekranu.

Išmanusis telefonas BlackBerry A10 su 5“ įstrižainės AMOLED ekranu rinkoje pasirodys ne anksčiau kaip 2013 m. pabaigoje. Gandai apie Apple ketinimus išleisti didelį ekraną turintį iPhone sklando jau seniai, tačiau tokie planai siejami tik su 2014 metais – kompanija iš Kupertino šiuo klausimu yra labai konservatyvi. Šaltinių teigimu, iki 2014 m. rudens Apple tikrai neturės išmaniojo telefono su 5“ ekranu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos