Intel Atom Z2580 pranašumas prieš ARM procesorius neatitinka realybės?


Birželio mėnesio viduryje pasirodė informacija, kad naujausia mobilaus Intel procesoriaus Atom Z2580 pranašumas prieš ARM procesorius yra neginčijamas. Tuomet buvo pateikti AnTuTu testų rezultatai, o palyginimui buvo pasirinkti Qualcomm Snapdragon 800, Samsung Exynos 5 Octa ir Nvidia Tegra 4. Pastarieji liko toli už Intel procesoriaus nugarų.

atom-vs-arm-01

Pasirodo, iš tikrųjų reali situacija nėra tokia palanki Intel, kaip buvo skelbiama anksčiau. Kompanijos BDTI specialistų teigimu, pirmuose testuose Atom procesorius atliko ne visas reikalingus instrukcijų rinkinius, o tai leido pademonstruoti didesnę spartą. Intel procesorius naudojo kompiliatorių ICC, taigi atminties testas parodė nepatikimus rezultatus. Kiti minėti ARM procesoriai naudojo GCC kompiliatorių.

atom-vs-arm-02

Dabar AnTuTu duomenų bazėje pasirodė naujausi testų rezultatai. Bendras Intel Z2580 balas sumažėjo net 20%, o atminties testas parodė dvigubai mažesnį rodiklį, nei anksčiau. Testavimams buvo naudojamas išmanusis telefonas Lenovo K900. Tokiu būdu, jo rezultatai dabar jau neprilygsta išmaniajam telefonui Galaxy S4, kuris naudoja Exynos 5 Octa platformą.

Belieka priminti, jog kitą mėnesį AnTuTu testavimo standartai bus modernizuojami, taigi galima tikėtis, kad situacija dar keisis, o manipuliacijų su testų rezultatais bus mažiau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos