BlackBerry pasiruošusi išplėsti bendradarbiavimą su automobilių gamintojais


Nė vienas automobilių koncernas savarankiškai negamina visų reikalingų dalių. Šiuolaikinis automobilis – tai daugybės gamintojų „draugystės“ produktas, o elektroninė dalis nėra išimtis.

Štai BlackBerry priklausanti programinė platforma QNX užima stiprias pozicijas automobilių elektronikos segmente. Neseniai su investuotojais ir akcininkais susitikęs Thorsten Heins prisipažino, kad leis licencijuoti BlackBerry platformą  ne tik mobilių įrenginių gamintojams, tad reikia suprasti, kad automobilių koncernai taip pat turės tokią galimybę.

blackberry-car-200

Rinkos ekspertai spėja, jog BlackBerry plės bendradarbiavimą su paslaugas teikiančiomis kompanijomis. Jau dabar kanadiečių kompanijos atstovai pastebėti vedant derybas su IBM, tuo tarpu kitais kandidatais minimos korporacijos Google ir Microsoft. Tiesa, paskutinių dviejų kompanijų oficialūs asmenys tokių komentarų nepatvirtino ir apskritai atsisakė komentuoti.

Beje, informuoti šaltiniai praneša apie naują kompanijos BlackBerry personalo mažinimo vajų. Atleidimai palies vidutinės grandies atstovus, kurie darbuojasi pardavimų ir techninio palaikymo padaliniuose. Per praėjusius finansinius metus jau buvo atleista 5000 darbuotojų. BlackBerry vadovas Thorsten Heins paragino investuotojus apsišarvuoti kantrybe. Kartu pareiškė, jog kompanijos vadovybė „dienomis ir naktimis“ dirba tam, kad būtų pagerinti BlackBerry finansiniai rodikliai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos