DeepCool pristatė procesoriams skirtą super aušintuvą Lucifer


Kompanija DeepCool pristatė bokšto tipo procesoriaus aušintuvą, kuris gana skambiai pavadintas Lucifer. Naujokas suderinamas su bet kuriuo šiuo metu aktualiu Intel arba AMD procesoriumi, negana to, daugelis iš jų gali būti aušinami, naudojant pasyvų režimą (t. y. be jokių ventiliatorių). Aušinimo konstrukcijos matmenys – 140 х 136 х 168 mm, svoris su komplekte esančiu 140 mm sudaro 1097 gramų.

deepcool_lucifer_01 deepcool_lucifer_02

Aušintuvo varinis pagrindas padengtas nikelio sluoksniu, su radiatoriaus plokštelėmis jį jungia 6 termo vamzdeliai. Pats „bokštas“ sąlyginai gali būti vadinamas kaip sudarytas iš kelių sekcijų, nors detaliau pasižiūrėjus, galima matyti, kad konstrukcija vientisa. Ventiliatoriaus sparta sudaro 700-1400 apsisukimų per minutę, per šį laikotarpį jis sugeba „prapūsti“ 138 kūbinius metrus oro per vieną valandą. Triukšmo lygis svyruoja nuo 17.8 iki 31.1 dBa.

Iš pradžių DeepCool Lucifer pasirodys Azijos regione, čia jis bus žinomas kaip „GamerStorm“. Po kurio laiko aušintuvas pakeis savo vardą ir atkeliaus į Europos šalis. Tiesa, kokia bus jo kaina, gamintojas kol kas nutyli.

deepcool_lucifer_03 deepcool_lucifer_04

2 komentarai (-ų)

  1. Andrius parašė:

    Kai žiūrėjau į straipsnio nuotrauką iš pagrindinio puslapio, pasirodė jog dangoraižis su žmogučiais.

  2. Arnoldas parašė:

    taip ir yra, dangoraizis, kuris tilps ne i kiekviena pc 🙂


Kitos kategorijos naujienos