Slaptas Elono Masko planas rodo, kaip nuvažiuoti 600 km per 30 minučių


Elonas Maskas yra tokių kompanijų, kaip Space X ir Tesla Motors įkūrėjas. Viena iš jų užsiima kosminių laivų kūrimu, kita kuria vartotojų rinkai skirtus automobilius. Dabar Elonas Maskas ketina sukurti „super traukinį“, kuris galėtų įveikti atstumą tarp San Francisko ir Los Andželo (Kalifornija, JAV) vos per 30 minučių vietoj dabartinių 5 valandų. Tapo žinoma, kaip bus realizuotas šis slaptas planas.

elon-mask-secret-plan

Apie Hyperloop (taip vadinamas kelias tarp dviejų miestų) Elonas Maskas kalbėjo ne vieną kartą, tačiau dabar, panašu, jau galima įsivaizduoti, kaip visa tai atrodys realybėje. Beje, pateiktas paveiksliukas padarytas inžinieriaus, kuris su ambicingu projektu visiškai nesusijęs.

John Gardi savo Twitter paskyroje publikavo paveiksliuką, tuo tarpu Elonas Maskas patvitino, kad tai yra labai panašu į ta planą, kuris ruošiamas įgyvendinti. Pats projekto autorius viską vadina „“Konkordo“, geležinkelių patrankos ir ledo ritulio stalo mišiniu“. Jis taip pat teigė, jog Hyperloop planais galės pasinaudoti Open Source bendruomenė, taip pat specialistai, kuriems prie širdies šis projektas, tad jo kūrime galės sudalyvauti kiekvienas norintis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos