Facebook vėl veda derybas su Samsung


Prieš gerus metus buvo manoma, kad socialinis tinklas Facebook vartotojams pasiūlys savo išmanųjį telefoną, tačiau vėliau paaiškėjo, jog interneto gigantas tik nori paeksperimentuoti su Android sąsaja, kuri būtų optimizuota darbui su socialiniu tinklu.

facebook-phone-zuckerberg

Tiesa, pirmieji Facebook išmaniojo telefono HTC First pardavimai, švelniai tariant, buvo visiškai niekam tikę. HTC jo jau nenori prisiminti, o operatorius AT&T taip džiaugėsi išpardavęs visas Facebook telefono atsargas, jog „pamiršo“ jų užsakyti daugiau. Derybos dėl atitinkamo išmaniojo telefono buvo pradėtos su kompanija Samsung, tačiau ši pasiūlymą atmetė.

Vis tik leidinys Asia One, remdamasis The Korea Herald žurnalistais, praneša, kad Facebook ir Samsung aukščiausio rango vadovai susitiko P. Korėjoje, čia dar kartą buvo apsvarstytas bendradarbiavimo klausimas. Šaltinių teigimu, šį kartą buvo kalbama ne apie išmanųjį telefoną su optimizuota vartotojo sąsaja, o apie tam tikras kooperacijos formas. Jei atsižvelgtume į tai, jog Samsung yra didžiausias pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintojas, Facebook susidomėjimas korėjiečių veikla yra labai natūralus – socialinis tinklas laimėtų bet kokios bendradarbiavimo formos atveju.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos