Pristatytas atnaujintas Galaxy Note II su Snapdragon 600


Nors išmanusis telefonas Galaxy Note II rinkoje egzistuoja dar nuo praėjusių metų, o rudenį turėtų pasirodyti jo pamaina, tačiau kompanija Samsung tvirtai laikosi savo naujosios strategijos – pasiūlyti kuo įvairesnių išmaniųjų telefonų modifikacijų. Šį kartą buvo anonsuotas Galaxy Note II su procesoriumi Qualcomm Snapdragon 600, o naujokas bus skirtas operatoriaus China Mobile klientams, praneša puslapis SamMobile.

SAMSUNG-GALAXY-Note-II-640

Atnaujintas Samsung Galaxy Note 2 (GT-N7108) atrodo identiškai, kaip ir įprasta versija. Išmanusis telefonas gavo 5,5“ įstrižainės 1280 x 720 raiškos AMOLED ekraną, SoC mikroschemoje integruotas GPU Adreno 320, įdiegta 2 GB operatyvios atminties, 16 GB duomenų kaupiklis, kurį galima praplėsti su microSD, palaikoma įvestis su rašikliu S Pen.

Taip pat niekur nedingo 8 MP raiškos ir 1,9 MP raiškos kameros. Baterijos talpa – 3100 mAh. Iš naujovių galima paminėti TD-LTE, FDD-LTE ir TD-SCDMA mobiliojo ryšio standartų palaikymą (pastarieji būdingi Kinijos rinkai).

Atnaujinto išmaniojo telefono kaina kol kas nežinoma, tačiau tikėtina, kad jis bus prieinamas tik Kinijos gyventojams, taigi kainos klausimas mūsų regionui nėra labai aktualus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos