Gazpromas savo vadovui pirks iPad už 3,7 mln. JAV dolerių


Vakar Rusijos žiniasklaida su entuziazmu diskutavo skandalingą naujieną: dujų milžinas „Gazpromas“ ketina nupirkti savo vadovui Aleksejui Mileriui planšetinį kompiuterį iPad net už 3,7 mln. JAV dolerių (aiškėja, kodėl Lietuva brangiausiai Europoje moka už dujas?).

Skaitant tokią naujieną, iš karto galima įsivaizduoti paauksuotą planšetinį kompiuterį su briliantais, titano plokštelėmis ir kitais tauriaisiais metalais. Pasirodo, jog viskas daug paprasčiau ir lokiškiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

gazpromas

„Gazpromas“ savo puslapyje patalpino informaciją apie „mobilios automatizuotos darbo vietos“ pirkimą. Visa tai bus skirta kompanijos valdybos pirmininkui. Teigiama, kad reikės sukurti programinį – aparatinį kompleksą, kuris suteiktų informacinį palaikymą, didinant Gazpromo grupės valdymo efektyvumą, o tai būtų galima daryti nepriklausomai nuo buvimo vietos.

Tokiu būdu, kūrėjams teks pasidarbuoti prie specialaus programinės ir aparatinės įrangos komplekso, kuris privalės pasižymėti aukštu saugumo lygiu, o visa tai turėtų pakeisti stacionarią kompiuterizuotą vietą. Eilės ekspertų teigimu, kalbama apie kliento –  serverio sistemą, kur minėtas planšetinis kompiuteris iPad atliks mobilaus terminalo vaidmenį. Projektas numato ir brangios serverinės programinės įrangos įsigijimą, kurios licencijos kainuoja ne taip jau ir mažai.

Pranešama, kad savo pasiūlymus kompanijos turi pateikti iki liepos 22 d., o projekto įgyvendinimui bus skirtos 206 dienos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos