Gigabyte šiemet ketina parduoti virš 20 mln. motininių plokščių


Motininių plokščių rinkos lydere, jei remtumėmės tiekimo apimtimis, yra kompanija ASUS, tačiau paskutiniu metu jai ant kulnų lipa Gigabyte, kuri realizuoja labai panašų produkcijos kiekį.

Puslapis DigiTimes rašo, kad per 2013 m. pirmą pusę Gigabyte pardavė apie 9,9 mln. motininių plokščių, tuo tarpu antro pusmečio prognozės numato daugiau nei 10 mln. egzempliorių. Tokiu būdu, per visus 2013 metus turėtų būti realizuota virš 20 mln. motininių plokščių, o tai bus didžiausias rodiklis per visą Gigabyte istoriją.

gigabyte_z87_g1_killer_haswell

Tas pats šaltinis pridūrė, jog Gigabyte atnaujino nešiojamų kompiuterių ir planšečių prekybą su savo prekiniu ženklu. Kompanijos asortimente pristatyti modeliai, skirti žaidimų gerbėjams, pramogų mėgėjams ir tiesiog dirbantiems žmonėms. Pranešama, kad šiemet kompanija ketina parduoti apie 230 tūkst. nešiojamų ir planšetinių kompiuterių.

Be to, Gigabyte išleis du išmaniuosius telefonus su 5“ įstrižainės ekranais. Vienas iš jų gaus 4 branduolių Mediatek procesorių, tuo tarpu kitas – dviejų branduolių Qualcomm SoC mikroschemą. III ketvirtyje ketina išleisti ir 5,5“ ekraną turintį planšetofoną, kuris bus siūlomas už maždaug $250-300 (~ 800 lt). Išmanieji telefonai, Gigabyte teigimu, visų pirma bus siūlomi besivystančioms rinkoms – Rytų Europai, Lotynų Amerikai, Pietryčių Azijai ir Rusijai.

Reikia pažymėti, kad kompanija Gigabyte savo jėgomis gaminasi apie 40% išmaniųjų telefonų su firminių prekiniu ženklu, tuo tarpu likusią dalį kompaniją užsako iš kinų kontraktinių gamintojų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos