Half Life 3 gali pasirodyti 2014 metų pabaigoje


Panašu, jog žaidimų serijos Half Life gerbėjai turi priežastį džiaugtis. Puslapis NoShitShurlock, remdamasis žaidimų Half Life 1 ir Half Life 2 lygių dizainerio John Guthrie žodžiais, praneša, jog Half Life 3 jau kuriamas tarp Valve sienų.

half-life-3-screen

Projektas Half Life 3  bus skirtas PC, Mac, Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 ir PlayStation 3, jame bus nemažai personažų iš Half Life 2, tuo tarpu siužetas prasidės nuo antros dalies pabaigos. Kitų metų E3 2014 konferencijoje galima tikėtis ir pirmojo vaizdo klipo.

Aš negaliu daug ko papasakoti, kadangi žaidimo kūrimas yra dar ankstyvojoje stadijoje, tačiau galiu patvirtinti, kad mes ketiname išleisti žaidimą tiek šios, tiek naujos kartos konsolėms, o taip pat mūsų nuosavoje platformoje bei PC ir Mac“, – savo laiške žurnalistams parašė Valve dizaineris. „Mes tikimės, jog pirmas vaizdo klipas bus paruoštas iki E3 2014, į kurį mes pagaliau sugrįšime.“

Valve nusprendė nedaryti Half Life 2 Episode 3, kadangi istorija šiek tiek skirsis nuo originalo, nežiūrint į daugelį pagrindinių personažų išlikimą. Nauja žaidimo mechanika, patobulintas varikliukas ir naujos kartos konsolių atsiradimas privertė Valve vėl atgaivinti idėją kurti Half Life 3.

John Guthrie taip pat pranešė, jog žaidime nebus daugelio žaidėjų ir kooperatyvinio režimo – tai bus išskirtinai vieno žaidėjo projektas. Taip pat keista, jog Valve atstovas neužsiminė apie Linux, kadangi Valve paskutiniu metu ypač daug jėgų skiria žaidimų perkėlimui į šią operacinę sistemą. Beje, kalbėdamas apie „nuosavą platformą“, Valve dizaineris omenyje galėjo turėti tiek Steam, tiek ir konsolę Steam Box.

2 komentarai (-ų)

  1. vytuks parašė:

    „antis“. valve oficialiai patvirtino, kad tai netiesa: http://www.tomsguide.com/us/Half-Life-3-John-Guthrie-FPS-E3-2014-Demo,news-17214.html

  2. patrikas parašė:

    Šis žaidimas mano mėgstamiausias, bet ar gerai supratau, kad nebebus Hl2 epizode 3?


Kitos kategorijos naujienos