HP ketina išleisti savo išmanųjį telefoną


„Déjà vu“ nuojauta turėtų neapleisti įdėmų skaitytoją visą rytą. Kompanija AMD jau ne pirmą kartą prisipažįsta, kad neketina aklai kovoti su kitais išmaniesiems telefonams skirtų procesorių gamintojais. Savo ruožtu, HP atstovai vėl primena, kad kompanija nori išleisti savo išmanųjį telefoną – šį kartą apie tai kalba puslapio The Indian Express žurnalistai.

hp-palm-pre-3

Reikia pažymėti, jog HP vadovė Meg Whitman dar 2012 metų rugsėjo mėnesį prisipažino, jog išmaniųjų telefonų rinka kompanijai yra svarbi, kadangi kai kuriose šalyse šie įrenginiai yra vienintelė priemonė prisijungti prie Interneto. Tiesa, vėliau HP atstovai paaiškino, kad 2013 metai netaps kompanijos grįžimo į išmaniųjų telefonų rinką periodu. Po kompanijos Palm įsigijimo amerikiečių korporacija siūlo telefoną su WebOS, tačiau dabar, jei tikėti neoficialia informacija, bus remiamasi Google Android.

Indijos žurnalistai, remdamiesi vieno iš HP padalinio Azijoje vadovo pareiškimais, praneša, kad darbai prie išmaniojo telefono jau vykdomi, tačiau apie jo pasirodymą rinkoje kol kas dar sunku ką nors konkrečiai pasakyti. Išmaniojo telefono projekto atsisakymas, HP atstovų nuomone, būtų didžiausia kvailystė.

Tuo pačiu metu kompanija HP nemano, kad pavėlavo į išmaniųjų telefonų „pyrago“ dalybas. Kai HP pasiūlys savo išmanųjį telefoną, jis turės eilę unikalių galimybių. Kompanija turi resursų, kurie leis atsižvelgti į klientų pageidavimus ir išvengti klaidų, kurias padarė konkurentai. Praėjusiais metais HP vadovybė išmaniojo telefono projektui suteikė sąlyginį penkerių metų laikotarpį, tačiau vargu, ar naujasis produktas pasirodys vėliau nei kitąmet – neišleisti yra blogai, lygiai taip pat blogai ir pavėluoti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos