HP ruošia Android telefoną „Brave“ su 4.5“ (1600 x 900) ekranu


Kompanija HP intensyviai ruošiasi savo grįžimui į mobilių įrenginių rinką, o apie tai kalbama jau nuo 2013 metų pradžios. Paskutiniu metu netgi kompanijos vadovybė nuolat primena, kad jai labai įdomi Android išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių rinka. Kadangi HP planšetinis kompiuteris jau debiutavo, atėjo laikas ir telefonui, apie kurį neseniai pranešė puslapis Phone Arena.

hp-brave-01

HP Brave telefono konceptas

Šaltinio teigimu, naujasis išmanusis telefonas šiuo metu žinomas HP Brave kodiniu pavadinimu. Techninės specifikacijos gana šiuolaikiškos, nors kai kurie aspektai kelia klausimų: bus įdiegtas 4,5“ įstrižainės ekranas, tačiau raiška sieks neįprastus 1600 x 900 taškų, taigi turime 408 ppi. Aišku, HP galėjo nepagailėti ir Full HD (1920 x 1080) raiškos ekrano, tačiau iki oficialaus debiuto dar yra laiko.

hp-brave-info

Platformos „širdį“ sudaro 4 branduolių Qualcomm procesorius Snapdragon 800, dirbantis 2 GHz taktiniu dažniu (galingiausios modifikacijos – 2,3 GHz). Taip pat įdiegta 2 GB operatyvios atminties, 14,5 MP raiškos pagrindinė kamera, priekyje – 5 MP raiškos. Operacinės sistemos vaidmenį atliks Android 4.2 Jelly Bean. Apie išmaniojo telefono debiuto datą žinių kol kas nėra, tačiau yra tikimybė, kad rinkoje jį pamatysime dar iki 2013 metų pabaigos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos