HP ruošiasi pasiūlyti planšetinį kompiuterį Slate už $99


Kompanija HP jau spėjo sugrįžti į planšetinių kompiuterių rinką, o vartotojams jau kuris laikas siūlomas modelis Slate 7. Šis siūlo 2 branduolių procesorių Rockchip RK3066, 7“ įstrižainės 1024 x 600 raiškos ekraną bei metalinį korpusą. Pradinė $169 kaina jau spėjo nukristi iki $139.

Planšetinis kompiuteris HP Slate 7 (Pocket-Lint nuotrauka)

Planšetinis kompiuteris HP Slate 7 (Pocket-Lint nuotrauka)

Kad konkurencija su kitais rinkos žaidėjais būtų išlaikyti, kompanija HP ruošia naują ginklą, kuris kainuos vos $99, o tuo galėjo pasigirti nebent bevardžiai kinų gamintojai, praneša taivaniečių puslapis DigiTimes. Tiesa, jei kinų gamintojai už tokius pinigus sugeba pasiūlyti 4 branduolių procesorių ir IPS ekraną, HP tokių „saldumynų“ greičiausiai nepasiūlys.

Naujojo HP planšetinio kompiuterio „širdimi“ taps Intel Medfield platforma, kurioje dirba 32 nm procesorius Atom, turintis vieną skaičiavimų branduolį. Procesorius nėra naujas, juo labiau, kad ta pati Intel siūlo naujas 2 ir 4 branduolių SoC mikroschemas, kurios dabartinius Medfield savo sparta lenkia keletą kartų. Vis tik tokia kaina už tai, kad vartotojas galėtų nebrangiai įsigyti planšetinį kompiuterį su firminiu prekiniu ženklu.

Šaltinio teigimu, naujuoju HP planšetiniu kompiuteriu prekiaus parduotuvių tinklas Wal-Mart (reikia tikėtis, kad planšetė gulės ne karštų pyragėlių skyriuje), planšetinio kompiuterio gamintoju bus kinų kompanija BYD.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos