III ketvirtyje HTC One pardavimai gali smukti net 40%


Išmanusis telefonas HTC One, nežiūrint į problemas su tiekimu (dėl tam tikrų komponentų trūkumo pardavimai buvo atidėti keliems mėnesiams), gana greitai tapo vienu iš populiariausių Android mobilių įrenginių. Kompanijai HTC tai leido kiek pagerinti savo finansinę padėtį. Vis tik ne visi tiki ilgalaike taivaniečių mobilių įrenginių gamintojo sėkme.

htc-one-hands-on

Analitikų kompanijos Macquarie Securities ekspertai, remdamiesi stebimomis tendencijomis, prognozuoja, jog HTC One pardavimus III ketvirtyje ištiks gana staigus nuopuolis. Teigiama, kad HTC flagmano tiekimas kris net 40% (iki 1,8–2,1 mln. vienetų), o tai sudaro maždaug 600-700 tūkst. egzempliorių per mėnesį.

Reikia pažymėti, jog II ketvirtyje buvo parduota apie 3-3,5 mln. išmaniųjų telefonų HTC One – iš jų apie 1,5 mln. vienetų gegužės mėnesį ir apie 1 mln. egzempliorių birželį. Šiuo metu flagmanas užima maždaug 40% visų HTC išmaniųjų telefonų pardavimų praėjusiame ketvirtyje.

Ateityje taivaniečių kompanija savo sėkmę pratęsti, kadangi jau ruošiamas pastiprinimas – rinką pasieks sumažinta flagmano versija HTC One mini, atnaujintas HTC Butterfly, taip pat keletas Desire serijos modelių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos