Intel Bay Trail-T vėl sudaužė savo konkurentus teste AnTuTu


Planšetiniams kompiuteriams skirti Intel procesoriai, kurie sukurti 22 nm Silvermont architektūros pagrindu, jau suspėjo sukelti nemažą triukšmą. Teste AnTuTu jie pademonstravo įspūdingą rezultatą, surinkę virš 43 000 balų. Įdomu tai, kad naudota keturių branduolių Bay Trail-T sistema dirbo vos 1,1 GHz taktiniu dažniu.

Teoriškai šios SoC mikroschemos dažnio maksimumas gali siekti 2,1 GHz, o tai žada daug didesnį produktyvumo lygį, nei matome dabar. Apie tai, kaip sparčiai didėja produktyvumo lygis, keliant taktinį dažnį, parodo naujas AnTuTu rezultatas, taip pat priklausantis Bay Trail-T sistemai. Tiesa, šį kartą procesorius veikė 1,4 GHz taktiniu dažniu. Surinkti 49 489 balai nepaliko šansų nė vienam konkurentui.

AnTuTu_Intel_BayTrail

Antra vertus, be deguto šaukšto Intel medaus statinėje neapsiėjo. Ne taip seniai tapo žinoma, jog Intel procesorių pranašumas sąlygotas naudojamo ICC kompiliatoriaus ypatumų. Pastarojo dėka buvo praleistos kai kurios operatyvios atminties instrukcijos, o tai leido smarkiai pakelti rezultatą prieš konkurentus.

Tokiu būdu, į visus Intel Bay Trail-T procesorių pasiekimus reikėtų žiūrėti atsargiai, kol nepasirodys serijiniai produktai su šia platforma, o testų sudarytojai neatsižvelgs į procesorių gamintojų „optimizacijas“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos